loading

در حال بارگزاری ...

درباره ما

درباره ما

گروه چاپ و تبلیغات متین درنا در سال 1382 با تکیه بر تجارب 5 سال کادر مدیریتی و اجرایی خود جهت تولید، بازرگانی و چاپ هدایای تبلیغاتی تأسیس گردید. از بدو تأسیس با توجه به نیاز روزافزون مشتریان تمام تلاش خود را جهت هر چه بهتر نمودن سطح کیفی خدمات خود نموده است در این راستا و به منظور تقویت انگیزه خریداران در اعتماد به این صنعت ضمن تطبیق گام به گام خود با نیاز مشتریان و پیشرفت، تکنولوژی و بهتر نمودن روز به روز خدمات خود همواره یادآور این نکته است که فروش پایان یک معامله نیست. و اکنون افتخار می کنیم که می توانیم در آینده ای نزدیک با تولید محصولات جدید تبلیغاتی با نام آشنا و پرافتخار متین درنا در خدمت صنعت و تجارت کشور بوده باشیم مدیریت متین درنا امیدوار است با ارائه خدمات خود گامی کوچک در رفع دغدغه های فکری مشتریان عزیز برداشته و بتواند به مشتریان خود تضمین دهد که نیازهای آن ها در فکر ماست. همکاری با شما افتخار ما و رضایت شما آرمان ماست ..

پیام مدیر عامل

در طول این متن مدیر عامل می‌تواند ضمن بیان دیدگاه‌های خود در خصوص صنعت مورد نظر، اهداف، اولویت‌ها و دورنماهای خود را در سازمان تحت مدیریت خود با کاربران در میان بگذارد. توصیه می‌شود تصویر مناسبی از مدیر عامل را هم در این صفحه اضافه کنید، در صورتی که قصد ندارید چنین متنی در داخل سایت شما قرار گیرد نسبت به حذف این صفحه از پانل مدیریتی وب سایت اقدام نمایید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

سینا تهرانی - مدیر عامل در شرکت طراحی نمونه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

سامان تهرانی - مدیر بازرگانی در شرکت عمرانی نمونه

چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

سروش تهرانی - مدیر فنی در شرکت مهندسی نمونه

برخی از مشتریان ما